Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Trzebcz Królewski - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Chełmno

Chełmno(Trzebcz Królewski + 14 km)

379 000 zł99,75 m² 3 799,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Podwiesk 20 km od chełmna Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Podwiesk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zalesie

Zalesie(Trzebcz Królewski + 16 km)

1 350 000 zł209 m² 6 459,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Biuro Nieruchomości jwg prezentuje wyjątkową nieruchomość nad jeziorem w cichej okolicy. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana w malowniczym miejscu, około 150 m od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zławieś Wielka

Zławieś Wielka(Trzebcz Królewski + 19 km)

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w spokojnej części Złej Wsi blisko natury, z pełną infrastrukturą Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łysomice

Łysomice(Trzebcz Królewski + 19 km)

899 000 zł142 m² 6 330,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Budynek wzniesiony według projektu Zb30 pracowni Z500. Najważniejsze parametry: - powierzchnia użytkowa (bez garażu i kotłowni).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz(Trzebcz Królewski + 25 km)

9 700 000 zł800 m² 12 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa posiadłość o powierzchni 35000 m2 położona tuż za Strzelcami Dolnymi (słynącymi z organizowanego Święta Śliwki). Na działce znajduje się: - duży dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Świecie(Trzebcz Królewski + 20 km)

1 599 000 zł190,71 m² 8 384,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Oferta tylko u Nas! Propozycja: tak, zamiana domu o wysokim standardzie na mieszkanie w Świeciu z dopłatą jest możliwa przy tej nieruchomości-to po prostu transakcja wymienna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Lisewo(Trzebcz Królewski + 16 km)

74 256 zł106 m² 700,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Lisewo ul. Spacerowa, gmina Lisewo, powiat chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Klęczkowo

Klęczkowo(Trzebcz Królewski + 22 km)

459 000 zł679 m² 675,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

W dniach 21.03.2025-06.04.2025 proszę o kontakt w sprawie oferty pod numerem telefonu: Katarzyna Kacperska:   OFERTA: Inwestycja, duży potencjał - do adaptacji pod dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Górsk

Górsk(Trzebcz Królewski + 20 km)

820 000 zł184 m² 4 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wolnostojący dom parterowy Z garażem na dwa auta! Gotowy, czeka na nowego właściciela, w cenie kostka brukowa. Składa się z salonu , czterech sypialni w tym jedna z garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rozgarty

Rozgarty(Trzebcz Królewski + 22 km)

870 000 zł198,10 m² 4 391,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 095 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Dom o powierzchni całkowitej 198,1m2 , mieszkalnej 132,74 m2 na działce wielkości 3095 m2 w pożądanej lokalizacji w miejscowości Stary Toruń.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebcz Królewski

Trzebcz Królewski,kujawsko-pomorskie

359 000 zł108 m² 3 339,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

! oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Trzebcz Królewski, gmina Kijewo Królewskie, powiat chełmiński, województwo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij